Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Mini na wakacje

Mini zachęca do wakacyjnych wyjazdów i biwakowania. Przedstawia 3 koncepcyjne Mini, którym przyświeca jedna idea – kreatywne wykorzystanie małej przestrzeni. Filozofia jest prosta – auta mają zapewnić maksimum przyjemności przy minimum miejsca. Coś dla byłych poszukiwaczy przygód, miłośników „spontanu” oraz starych harcerzy (a obecnie biznesmenów i ludzi sukcesu), którym nadal zdarza się sypianie w domu na karimacie, z plecakiem pod głową, i marzenie o wielkiej eskapadzie w nieznane.

mini


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Mini Clubvan Camper – mały, ale nie pozbawiony luksusów samochód kempingowy. Idealny dla romantycznych singli. Do EleMMent Palazzo sporo mu brakuje, posiada jednak przestronną (czytaj: wąską) koję dla jednej osoby z wysuwanym aneksem kuchennym i lodówką. Wyposażony jest także w prysznic ze zbiornikiem wody (z podgrzewaczem) ukrytym pod podłogą bagażnika. W nocy można otworzyć szklany dach i liczyć gwiazdy. Jeśli tych nie będzie widać, zostaje jeszcze oglądanie telewizji.

mini-camping-concepts-designboom07

mini1

mini3

Mini Cowley – to Mini + oryginalna przyczepka/namiot na kółkach, która umożliwia podróżowanie z noclegiem dwóm osobom. W środku jest całkiem przytulnie. Baterie słoneczne ładują akumulator, a gniazdko 230 V pozwala na podłączenie TV, lodówki i systemu audio/DVD. Jest też zlewozmywak, prysznic i wystarczająco miejsca, by zmieścić np. dmuchany basen.

mini-camping-concepts-designboom18

mini-camping-concepts-designboom21

mini-camping-concepts-designboom20

Mini Countryman ALL4 Camp – coś dla zwolenników piętrowych łóżek lub afrykańskiego safari. Namiot, który przypomina ogromny kufer, zamontowany jest na dachu. Istnieje możliwość transportowania rowerów, ponieważ auto wyposażone jest w specjalny rowerowy stojak.

mini-camping-concepts-designboom13

mini-camping-concepts-designboom11

Szkoda tylko, że Mini zachowuje się jak cukiernik, który chwali się swoimi wypiekami przez wystawową szybę – możemy na nie spoglądać do woli, ale nie będziemy mieli szansy skosztować ich smaku. Koncern nie planuje bowiem przedstawionych projektów wprowadzić do produkcji.

Źródło: designboom.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze