Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Fiat ostrzega przed SMS-owaniem podczas jazdy

Miniony już poniedziałek (15 lipiec) był światowym dniem bez telefonu komórkowego. Mało kto jednak o tym wiedział. Świętował go tylko Dalajlama, który nie używa tego typu gadżetów na co dzień oraz pewna sekta z Arkansas stroniąca od technologii i nowinek cywilizacyjnych.

Komórki stały się przedłużeniem ręki, głowy i innych części ciała. Używamy ich wszędzie i w każdych okolicznościach. Również w samochodzie. Jednym z najpopularniejszych grzechów popełnianych przez kierowców jest pisanie SMS-ów i jednoczesne prowadzenie pojazdu. Jak zapobiegać takiemu postępowaniu? Edukować? Zaostrzyć prawo i straszyć wyższymi karami? A może pokazywać statystyki wypadków śmiertelnych? (prowadzone w USA badania na ten temat wykazały, że pisanie wiadomości tekstowych za kierownicą stanowi obecnie częstszą przyczynę wypadków wśród młodych ludzi niż jazda po alkoholu).

Fiat postanowił zaufać naszej wyobraźni i zdrowemu rozsądkowi – podszedł do tego problemu kreatywnie:

fiat reklama


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


1045089_597821560250099_180257875_n

Źródło zdjęć: http://adsoftheworld.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze