Twój blog motoryzacyjny

Smart ForTwo Off-Road

Smart to nocna zmora wszystkich cierpiących na klaustrofobię. Ma bagażnik wielkości etui na okulary i niewiele większe wnętrze, w którym panuje ścisk jak w tokijskim metrze w godzinach szczytu. I to jeszcze zanim ktoś do niego wsiądzie. Niektórzy twierdzą, że śledzie w puszce mają przyjaźniejszy ekosystem.

O jego zawieszeniu krążą legendy – jest twarde jak skorupa orzecha i czuć to każdą częścią ciała na dziurawej drodze. Smart źle znosi powiewy wiatru. Nie lubi wzniesień. Pokonanie większej kałuży stanowi dla niego mission impossible.

Oczywiście ma liczne plusy. „Rozchodzi się jednak o to, żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów” – jak głosi klasyk z „Misia”. Taką zasadę ewidentnie zastosowali twórcy najnowszej reklamy Smarta ForTwo. Efekt? Uznanie i szeroki aplauz publiczności oraz Złote Lwy na festiwalu w Cannes.

 

PS Ciekawe, ile aut uszkodzono przy kręceniu tego spotu…


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze