Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Otwierasz maskę auta, a tam…

Lodówka lodówce nierówna. Ta jest dziełem firmy Smeg, która w kooperacji z Fiatem stworzyła unikalne w swojej formie urządzenie elektryczne – chłodziarkę Smeg 500, nawiązującą swoją stylistyką do kultowego auta. Właśnie miała premierę w Paryżu i od czerwca, czyli już od kilku dni, można ją kupić bezpośrednio na stronie producenta. Ma 100 litrów pojemności i dostępna jest w trzech kolorach: białym, czerwonym i zielonym. Jej cena wynosi 5500 euro. Plus VAT. To jest więcej niż połowa wartości nowego Fiata 500.

Cały koncept wpisuje się w dość szeroki nurt przedmiotów codziennego użytku, inspirowanych motoryzacją, które zostały zaanektowane przez współczesną sztukę urządzania wnętrz.

53


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


SMEG500-00

front_11

32

SMEG500-002

Zamiast silnika 1.3 MultiJet znajdujecie chłodne piwo pod maską. Co Wy na to?;)

Źródło: smeg.it/news/


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze