Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Co „piszczy” w Internecie, czyli przegląd najnowszych filmów na kanale Youtube

Coś dla miłośników Twittera i Facebooka

Volkswagen Karmann Ghia – to chyba pierwszy samochód na świecie, który jeździ na tzw. ‘lajki oraz polubienia’. Studenci z USA przerobili oryginalnego niemieckiego klasyka z 1967 roku na samochód elektryczny i połączyli z urządzeniem, które przetwarza wiadomość z Facebooka lub tweet w sygnał elektryczny, wprawiając silnik w ruch.

Amerykańscy studenci lobbują tym projektem na rzecz praktycznej edukacji. Swoją drogą zastanawiam się, czy media społecznościowe mogą być w podobny sposób spożytkowane przez wielkie koncerny samochodowe np. w promocji lub reklamie aut elektrycznych.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Pojazd o mocy Bugatti Veyron

Coraz więcej budowanych jest aut, które mogą pochwalić się diabelską mocą i osiągami. Taki jest też wampiryczny Volkswagen Golf MK1. Ma 1013 koni i jest dziełem grupy zwanej Boba Motoring. Obejrzyjcie pierwszą jazdę testową tym monstrum:

Instrukcja wysiadania z MG (dla wysokich)

Mężczyzna na filmie ma około 195 cm wzrostu i jest postury Clarksona, który udowodnił, że jeśli tylko bardzo się chce, to można zmniejszyć swoje rozmiary bez problemu. Wysoki właściciel MG wysiadanie ze swojego małego pojazdu ma również opanowane do perfekcji:


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze