Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Hinduscy styliści z DC Design w akcji

Nie ma co liczyć na drewno tekowe ani na wysokogatunkową skórę (ta jest sztuczna). Nie jest to możliwe za niecałe 5000 euro – tyle wyniósł całkowity koszt przedstawionej modyfikacji. Mimo wszystko środek tego auta, nie zdradzając jeszcze jego nazwy, robi wrażenie. Multimedialny system audio, elektroniczne gadżety, duże fotele, które można regulować na 6 sposobów, a nawet przekształcić w łóżko, dopełniają nasze wyobrażenie o samochodzie klasy Premium.

4


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


W środku jest przytulnie i schludnie jak w sklepie meblowym Black Red White, choć tu dominuje stonowany brąz. Firma, która stoi za tą przeróbką pochodzi z dalekich Indii i nazywa się DC Design (kilka lat temu zasłynęła modyfikacją Rolls-Royce’a), a samochód użyty do przeróbki to… Dacia Duster.

3

5

7

6

Z zewnątrz auto zyskało matowy lakier, rzucające się w oczy nowe światła LED, przeprojektowany grill i zderzak. W ten ostatni wkomponowane są światła przeciwmgielne. Na wizualny efekt końcowy składają się niestandardowe koła z aluminiową felgą, polerowane progi boczne i charakterystyczne relingi dachowe.

1

8

2

Tak na marginesie: która modyfikacja Dacii podoba Wam się bardziej? W wersji indyjskich stylistów czy może w wydaniu rumuńskich studentów?

Źródło: carscoops.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze