Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Targi motoryzacyjne w Szanghaju (zdjęcia) – część 2

Kolejna porcja aut i projektów koncepcyjnych, które zostały zaprezentowane na targach samochodowych w Szanghaju:

MG CS Concept

Ni pies, ni wydra. Trochę Q5, trochę Land Rover Evoque, trochę jeszcze coś innego. Kompaktowy SUV od MG, które pragnie poszerzać globalny zasięg marki na rynku pozbawionych właściwości terenowych miejskich crossoverów.

002-mg-cs-concept-shanghai-2013


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


005-mg-cs-concept-shanghai-2013

006-mg-cs-concept-shanghai-2013

Toyota FT-HT Yuejia

Yuejia znaczy szczęśliwa rodzina. Koncept ekskluzywnej hybrydy z myślą o wielodzietnych, dobrze sytuowanych finansowo, chińskich rodzinach.

toyota-ft-ht-3

toyota-ft-ht

Renault Alpine A110-50 Concept

Ten pocisk z silnikiem V6 o pojemności 3,5 litra i 400 KM to hołd złożony legendzie, jaką jest Alpinie A110. Wprowadzony  w 1961 roku pojazd stanowił dominującą siłę w rajdach samochodowych we Francji, a w roku 1971 zyskał międzynarodową sławę – za jego kierownicą szwedzki kierowca Ove Andersson  zwyciężył w Rajdzie Monte Carlo.

003-renault-alpine-a10-50-concept

628x410x000-renault-alpine-a10-50-concept-1366656321.jpg.pagespeed.ic.ZoA5H9pjna

Honda Concept M

Jest ogromna i przestronna w środku. Koncepcyjna Honda M powstała z myślą o rynku azjatyckim i ma być wykorzystywana w transporcie publicznym lub do przewodu towarów, a jego kierowca ma czerpać przyjemność z jazdy. Tyle wiadomo na dzień dzisiejszy, czyli niewiele.

Acura Concept SUV-X

Ćwiczenia ze stylizacji trwają w najlepsze. Acura nie tak dawno temu pokazała przeprojektowany model MDX w Nowym Yorku. Teraz w Szanghaju do zdjęć pozuje koncept, który w nazwie ma X. Auto z masywnym przodem i z charakterystycznym podbródkiem ma być stworzone ku zadowoleniu Chińczyków.

Citroen DS Wild Rubis

Kolejny SUV zaprezentowany w Szanghaju. Citroen Wild Rubis z napędem hybrydowym to połączenie dostojności z dzikością. To również dowód na to, że w kategorii SUV-ów wcale nie musi wiać nudą.

Lamborghini Aventador LP720-4 50 Anniversario

Bez zbędnych słów: wersja limitowana (dostępnych będzie 100 egzemplarzy), która ma 720 KM i mnóstwo różnych udziwnień np. w postaci ogromnego dyfuzora. Kolor żółty nie może być chyba bardziej żółty, niż jest we wnętrzu tego wyjątkowego auta.

002-lamborghini-aventador-lp720-4-50-anniversario

014-lamborghini-aventador-lp720-4-50-anniversario

005-lamborghini-aventador-lp720-4-50-anniversario

Dongfeng Nissan Viwa Concept

Wygląda jak Chevrolet Spark, który spędził weekend na Ibizie. Venucia Viwa, bo tak się nazywa ten  koncept, to efekt współpracy Nissana i chińskiej firmy Dongfeng. Samochód ma być niezawodny, wydajny i w pełni elektryczny. Szczegóły dotyczące specyfikacji napędu nie zostały jednak ujawnione.

019-nissan-dongfeng-venucia-viwa-concept-shanghai

018-nissan-dongfeng-venucia-viwa-concept-shanghai

020-nissan-dongfeng-venucia-viwa-concept-shanghai

 

Źródło: autoblog.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze