Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Maserati Ghibli

Oficjalne zdjęcia tego auta, które zadebiutuje już za kilkanaście dni na targach w Szanghaju, są już dostępne w sieci. Można je sobie wydrukować w dobrej jakości i zrobić artystyczne passe-partout. Następnie powiesić na ścianie w salonie na honorowym miejscu, kosztem poroża jelenia upolowanego przez pradziadka. A najlepiej na wszystkich czterech ścianach, bo Maserati Ghibli jest po prostu zjawiskowe.

1


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Ghibli stylistycznie nie odbiega od swojego większego brata Quattroporte. Za to zdecydowanie wyróżnia się na tle aut, z którymi przyjdzie mu konkurować, czyli m.in. BMW serii 5, Mercedes E-Class i Audi A6.

2

4

5

3

7

Samochód ma być oferowany z dwoma 3,0-litrowymi turbodoładowanymi silnikami V6 oraz po raz pierwszy w historii w wersji z silnikiem diesla – również 3,0-litrowa jednostka V6, z którą współpracować ma 8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów. Auto dostępne będzie także z napędem na wszystkie 4 koła (Q4), oprócz wersji standardowej z napędem na tylną oś.

Wiadomo też już, jak brzmi:

Źródło: carscoops.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze