Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Harlem Shake a Fender Audio System Passata

„Wytrącony z równowagi” Jeremy Clarkson napisał, że Volkswagen kojarzy mu się z jednym: z narodowym socjalizmem, a słowo „Passat” ma posmak taniego klubu golfowego. Może i ma rację. Clarkson  jest nieomylny, choć czasem lubi zaprzeczać sam sobie.

Może nawet rację mają wszyscy Ci, którzy twierdzą na forach internetowych, że Passat psuje się częściej niż bułgarski sprzęt AGD, a znaleźć sprawny samochód tej marki, który miałby przejechane 300 000 km to jak odkryć przypadkiem na strychu nieznany obraz Rembrandta. Zdarza się raz na ruski rok i to ten przestępny.

Abstrahując od tego, jak jest w istocie, dwie rzeczy są pewne – Passat jest popularnym samochodem nie tylko w Polsce (wiem, że to truizm). Ma też bez wątpienia najlepszych na świecie marketingowców (a Ci mieszkają w Emiratach Arabskich), którzy zawsze trzymają rękę na pulsie.

I tu dochodzimy do Harlem Shake. To internetowy viral (pewnie dobrze Wam znany), który rozprzestrzenia się w sieci z szybkością ponaddźwiękową. Nie uszło to uwadze najlepszych marketingowców na świecie, bo ujść nie mogło. Postanowili nakręcić własny Harlem Shake, który promowałby Fender Premium Audio System Passata. Czapki z głów!

 


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze