Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Program motoryzacyjny ProfiAuto [Odcinek 6]

Dwa pojazdy. Totalnie różne. Zestawienie ich razem w jednym odcinku zakrawa na szaleństwo, choć w pewnych sytuacjach mogą się ze sobą znakomicie uzupełniać. Jeden jest wolny jak ślimak, pali 20 litrów ropy na… godzinę, a w jego wnętrzu jest głośniej niż na bazarze w Bejrucie. To prawdziwa gąsienicowa Bestia! (domyślacie się już, co to może być?)

Drugi nie wymaga zakładania stoperów do uszu i nie jest tak paliwożerny. Nosi za to japoński makijaż i mruga zalotnie przeprojektowanymi światłami LED. Co druga osoba na ulicy zwróci z pewnością uwagę na jego (a w zasadzie jej) zaokrąglony tył(eczek). W motoryzacyjnej baśni odgrywałaby rolę tej Pięknej.

Co łączy te dwa tak odmienne pojazdy?

Palenica, Ustroń i sąsiadujące okolice. To tam w zimowych warunkach testowaliśmy ich możliwości. Nie zdradzając do samego końca bohaterów marcowego moto programu ProfiAuto, zapraszamy do jego obejrzenia:

 


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze