Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Audi RS4 Avant na wojennej ścieżce albo paintball ekstremalny

Emocje. To one łączą miłośników czterokołowego rumaka ze stajni RS4 z dużymi chłopcami, którzy kochają paintball. A gdyby tak połączyć te dwie pasje: szybką jazdę i ostre strzelanie kolorowymi kulkami?

Tak właśnie postanowiono uczcić premierę nowego Audi RS4 Avant (4,2 litra z bezpośrednim wtryskiem paliwa V8 z poprzedniej wersji, 450 KM i 430 Nm momentu obrotowego, odświeżony sportowy wygląd, nowe końcówki układu wydechowego). W zamkniętym hangarze wojskowym urządzono pojedynek, w którym zwycięzca mógł być tylko jeden. Na maskach aut zamontowano profesjonalne pistolety paintball i kilka kamer wysokiej jakości. Przy wtórze kawałka „Push it to the limit” znanego z filmu „Człowiek z blizną” rozpoczęto ostateczną rozgrywkę.

 

Chyba nikt po obejrzeniu tego filmu nie powie, że Audi jest nudne czy przewidywalne. Mielibyście ochotę sobie postrzelać?:)


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze