Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Gulf Lotus X12 – moto genetyczna krzyżówka

Nie tylko krzyżowanie różnych gatunków zwierząt może być bulwersujące dla opinii publicznej. Świat motoryzacji zna przypadki mutacji, które szokują jeszcze bardziej. Gulf Lotus X12 z pewnością jest jednym z nich:

k-bigpic

Za jego powstaniem stoi nieznana grupa osób ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wpadli oni na pomysł stworzenia SUV-a, który miałby coś z BMW X6, Hummera H2 i Toyoty FJ Cruiser. A być może jeszcze z kilku innych aut (dostrzegacie jakieś inne inspiracje jego twórców?). Tak narodził się pojazd, któremu żadna operacja plastyczna już nie pomoże. Skazany jest na trwanie, dopóki go rdza nie zgryzie. Krótki film z Dubaju, gdzie był ostatnio widziany:


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Źródło: bmwblog.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze