Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Mariaż Smarta z firmą meblową BoConcept

Smart jaki jest, każdy widzi. Niewiele większy od dziecięcego autka, budzi uśmiech politowania, gdy pojawia się na drodze. Jego małe rozmiary stają się jednak zaletą w zatłoczonym mieście. Kiedy my mamy problem z zaparkowaniem naszych pełnowymiarowych aut, kierowca Smarta może triumfować. On wciśnie się w najmniejszą mysią dziurę, a nawet jeśli zaparkuje na chodniku, to nikomu to z reguły nie przeszkadza.

90_DEGREES_2


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Ta cecha auta stała się punktem wyjścia przy współpracy z duńską firmą meblową BoConcept. Jej projektanci uznali, że mają ze Smartem wiele wspólnego, a ich podejście do optymalizacji przestrzeni życiowej jest dokładnie tym samym, co wykorzystanie przestrzeni miejskiej przez niemieckiego mikrusa.

Efektem wzajemnej inspiracji jest unikalna kolekcja mebli i akcesoriów dekoracyjnych smartville (dostępna w sklepach BoConcept od kwietnia tego roku): sofy, fotele, stoliki, a także przedmioty użytkowe m.in. zegary, kubki oraz poduszki. Charakterystyczne wzornictwo i styl duńskiej firmy wykorzystano zaś przy tworzeniu specjalnej edycji Smarta. Wystrój auta odzwierciedlać ma skandynawski minimalizm. W środku dominują naturalne materiały. Nie brakuje drewnianych elementów i wykończeń, a z matową bielą nadwozia kontrastuje wszechobecny we wnętrzu brąz.

7

4

2

6

5

13

11

8

Dla miłośników nowoczesnego designu jest to ciekawa propozycja. Jeśli jednak ktoś lubi styl rokoko lub arrasy na ścianach, to mam wrażenie, że ani samochód w takim wydaniu, ani tym bardziej meble, nie przypadną mu do gustu:) A Wam się podoba?

Źródło: http://design-milk.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze