Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Poprzez miedzę, poprzez łąki – kto dogoni Ferrari Enzo?

Sposobów na medialne zaistnienie i zdobycie popularności w Internecie jest wiele. Najlepiej zrobić coś nietypowego, dziwnego i szalonego jednocześnie. Można skoczyć z 10 piętra i przeżyć, udanie sprofanować ‘Nothing Else Matters’ Metalliki albo urządzić sobie rajd po farmie wartym kilka milionów złotych Ferrari Enzo.

Off-road Enzo przy wtórze Ody do radości z IX symfonii Ludviga van Beethovena – tak właśnie zrobiła grupa motoryzacyjnych freaków z Tax the rich100. Trudno się w tym doszukiwać jakiejś głębszej filozofii poza pewną prowokacją i niegroźnym szaleństwem. Nie jest to też pierwszy tego typu wyczyn grupy, która w nazwie nawołuje do opodatkowania bogatych. Chłopcy z Tax the rich100 najwyraźniej obrali sobie za cel testowanie w terenie aut, które specjalnie się do tego nie nadają. A może wręcz przeciwnie: celem jest udowodnienie całemu światu, że jest to totalna nieprawda.

Majestatyczne kręcenie bączków i przy okazji koszenie trawnika ważącym 2,5 tony Rolls-Royce’m Phantom? Nic prostszego! Palenie gumy w Bugatti EB110? Nie ma problemu! Taniec za stodołą i sprint polną dróżką Ferrari Enzo? Do usług!


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

   

Źródło:  youtube


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze