Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Serwisowanie klimatyzacji przez cały rok

Serwis i czyszczenie klimatyzacji powinno się przeprowadzać regularnie przynajmniej raz do roku. Najczęściej przypominamy sobie o tym w lecie, gdy za oknem panują już afrykańskie upały, a układ klimatyzacji, jak na złość, nie działa prawidłowo.

W zimie mało kto o tym pamięta. A przecież jest to chyba najlepszy okres, by taką kontrolę popularnej ‘klimy’ w naszym aucie przeprowadzić. Co najmniej z dwóch powodów. Po pierwsze – możemy wykluczyć ewentualne wady układu, których nie jesteśmy w stanie zauważyć w lecie, kiedy klimatyzacja używana jest bez przerwy Po drugie – koszt takiego serwisu w zimie z reguły jest tańszy niż w okresie letnim. O czym jeszcze należy pamiętać? Obejrzyjcie krótki materiał na ten temat:


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze