Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

BMW po bułgarsku

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, w dalekiej Bułgarii, mieści się studio tunera Vilner. Nie jest to pierwsze lepsze biuro projektowe. Zaświadczyć o tym może Mansory, Schnitzer, Brabus czy Hamman – firmy, których nikomu przedstawiać nie trzeba, a które bardzo chętnie współpracują z Vilnerem.

Prace bułgarskich designerów charakteryzują się kunsztem w wykonaniu i najwyższą jakością materiałów. Do wnętrza auta podchodzą z pasją i energią, która mogłaby zasilić małą elektrownię, a ich przywiązanie do detali jest porównywalne do podejścia konserwatora zabytków wobec renesansowych fresków. Z tą różnicą, że konserwator nie jest tak kreatywny (bo być nie może), a sofijscy artyści są (bo mogą).

vilner


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Auta, które wpadają w ich ręce, otrzymują odświeżony wygląd i nową duszę. Tak było np. z Land Roverem Defender. Tak też się stało w przypadku BMW 5 serii F10 i BMW 6 M F12, które ostatnio trafiły na ich warsztat.

Oba auta zostały pomalowane białą matową farbą, która sprawiła, że wyglądają jak jednojajowe bliźniaki. Dodano kontrastujące spojlery do tyłu oraz ciemne felgi. Niewielkim modyfikacjom poddano również tylne światła.

Vilner-BMW-5-6-Series-16[7]

Vilner-BMW-5-6-Series-1[7]

bmw-5-series-f10-and-6-series-m-f12-by-vilner-7

bmw-5-series-f10-and-6-series-m-f12-by-vilner-4

Najważniejsze zmiany dotyczyły wnętrza. W BMW 5 białą skórę połączono z ciemną Alcantarą i wkomponowano w to czerwone akcenty na siedzeniach, podłokietnikach, drzwiach i pasach bezpieczeństwa. Podejście do BMW 6 było bardziej konserwatywne. Wszystko, co się dało, pokryto Alcantarą w kolorze kości słoniowej, sprawiając, że nie ma chyba ani jednego plastikowego elementu we wnętrzu tego pojazdu.

Vilner-BMW-5-6-Series-2[7]

Vilner-BMW-5-6-Series-3[7]

Vilner-BMW-5-6-Series-4[7]

Vilner-BMW-5-6-Series-7[7]

Vilner-BMW-5-6-Series-14[7]

Vilner-BMW-5-6-Series-18[7]

Vilner-BMW-5-6-Series-21[7]

Vilner-BMW-5-6-Series-24[8]

Eksperci Vilnera w trakcie pracy:

Źródło: carscoop.blogspot.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze