Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Chrysler 300 na zimę

Niedostępny w Europie Chrysler 300 za Wielką Wodą sprzedaje się jak świeże bułeczki. Nie ma w tym nic dziwnego – jeśli chodzi o najlepszy stosunek jakości do ceny ten znany również w Polsce samochód uplasował się na drugim miejscu (po zupełnie nieznanym w naszym kraju Buick LaCrosse) w kategorii aut dużych poniżej 35 000 dolarów. W 2013 roku firma zaprezentowała specjalną zimową wersję Chryslera 300 zwaną Glacier z napędem na cztery koła w standardzie.

006-chrysler-300-glacier


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


W standardzie znajduje się również skórzana tapicerka, podgrzewane fotele przednie, przycisk Push-Start, dwustrefowa automatyczna klimatyzacja oraz specjalny system nawigacji Garmin, który jest niezwykle intuicyjny w obsłudze i obejmuje także telefon Bluetooth i port USB.

Kupujący mogą się zdecydować na jeden z 3 kolorów nadwozia: biały, srebrny metalik i specjalny Glacier Blue Coat Pearl. Istnieje również opcja z pomalowanym na czarno dachem. 300 – konny samochód dostępny jest z dwoma silnikami: 5.7 Hemi V8 o mocy 368 KM, z 5-stopniową automatyczną skrzynią biegów i 3.6 V6 z 8-biegowym automatem.

Cena? Niecałe 38 000 dolarów, czyli znacznie taniej niż jego europejski odpowiednik Lancia Thema. Zerknijcie:

 

Źródło: usnews.rankingsandreviews.com, carscoop.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze