Twój blog motoryzacyjny

Jeden Jeep w cenie dwóch

Na ulicach Rabatu (stolica Maroka) można spotkać pojazd, będący połączenie dwóch jeepów Wrangler. To efekt kaprysu pewnego marokańskiego dyplomaty, który postanowił wyróżnić się  spośród innych kierowców na drodze w dość absurdalny sposób.

Jeep ma ponad 3,5 metra szerokości i zajmuje dwa pasy jezdni. Niewątpliwym atutem takiego auta jest mnóstwo przestrzeni w środku. Żony polityka, jeśli ma ich kilka, mogą siedzieć w bezpiecznej odległości od siebie, a mąż-kierowca może skupić się na przyjemności z jazdy. Pytanie tylko, jaka to późniejsza przyjemność, kiedy trzeba znaleźć miejsce parkingowe dla takiego kolosa…

Źródło: youtube


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze