Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

O crash testach nietypowo – Część 2

Volvo uchodzi od lat za synonim bezpieczeństwa. Kilka miesięcy temu nowe V40 osiągnęło jeden z najlepszych wyników w testach zderzeniowych w historii Euro NCAP i to we wszystkich 4 kategoriach: bezpieczeństwo dorosłego, bezpieczeństwo dziecka, ochrona pieszego oraz w zakresie wspomagania systemów bezpieczeństwa.

Volvo 850 kombi, które swój renesans przeżywało w latach 90. jest również bezpieczne. Ma jednak jeszcze jedną ważną cechę – jest twarde jak skała, o czym można się przekonać z poniższego filmu. Twardy jak skała jest także kierowca, który w niczym nie przypomina komputerowego manekina z milionem kabli, a bardziej aktora z planu filmowego ‘Niezniszczalny 2’.

Ten samochód niewiele ustępuje pod względem wytrzymałości niezniszczalnej Toyocie Hilux (pisałem o niej w części 1) i idealnie nadaje się na taran na kółkach, którym można sforsować skarbiec ZUS-u, a być może i Bank Rezerw Federalnych w Nowym Jorku;)

 

Źródło: youtube


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze