Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Wojna marek samochodowych

Jakiś czas temu pisałem o billbordowej rywalizacji kilku marek samochodowych, z której zwycięsko wyszedł Bentley – słowne przedrzeźnianie się BMW, Audi i Subaru i ich licytację na sukcesy podsumował dosadnym gestem. Dziś kilka innych przykładów prowadzenia dialogu przez znane firmy motoryzacyjne w przestrzeni publicznej. Dialog ten przypomina bardziej działania wojenne – logistyka, szybka reakcja, atak z zaskoczenia i przede wszystkim pomysłowość odgrywają tu kluczową rolę;)

1. Audi wierzy w miłość. Mercedes lubi sex.

Audi zestawiło swoje logo z dwiema obrączkami, które symbolizują małżeństwo. Nie trzeba było długo czekać na reakcję ze strony Mercedesa:

Mercedes kontra Audi


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


2. Volkswagen cierpi na kompleks Porsche?

Trochę może dziwić rywalizacja akurat tych dwóch marek i drobne złośliwości ze strony Volkswagena. W końcu obie firmy są ze sobą od niedawna dość ściśle związane. Od sierpnia zeszłego roku Porsche jest 12 marką w stajni Volkswagena. Widać wojna trwa zawsze i na każdym polu;)

Volkswagen kontra Porsche

3. Mercedes kontra BMW.

Przyjemność prowadzenia Mercedesa jest bezdyskusyjna. Nawet jeśli jest to ciężarówka przewożąca… BMW;)

Mercedes kontra BMW

4. BMW kontra Mercedes.

BMW lubi czasem zapolować. Np. na Mercedesa:

BMW kontra Mercedes

5. Prawo dżungli według BMW.

BMW jako predator, którego boi się nawet Jaguar:

BMW kontra Jaguar

Znacie może jakieś inne przykłady takich rywalizacji marek?

Źródło: http://www.facebook.com/blogoslawiony, http://fuzjer.u.re.pl/blog/


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze