Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Zimowy Pit-stop w Warszawie

Trwa organizowana przez nas kampania społeczna Zimowy pit-stop, której celem jest zwrócenie uwagi na stan techniczny naszych aut i ich wpływ na bezpieczeństwo na drodze. Nasi mechanicy w różnych miastach w całej Polsce przeprowadzają kontrole samochodów w specjalnych pit-stopach, szczególną uwagę zwracając na stan podstawowych części eksploatacyjnych. Sprawdzeniu podlegają też opony, wycieraczki i prawidłowe ustawienia świateł.

Akcję wspiera Polska Izba Motoryzacji, Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów i Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych. Ambasadorką kampanii jest modelka Natalia Siwiec.

Zobaczcie film z przebiegu takiej akcji, która miała miejsce w stolicy i zajrzyjcie na równolegle prowadzony profil na portalu Facebook:


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze