Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Porsche Cayman

Co łączy Vincenta van Gogha, The Beatles i najnowsze Porsche Cayman? Kolor żółty. Holenderski malarz, twórca słynnych Słoneczników, bardzo lubił tę barwę, The Beatles zasłynęli przebojem Yellow submarine (Żółta łódź podwodna), a Porsche pokazało na niedawno zakończonym Salonie Samochodowym w Los Angeles model Caymana w tym kolorze.

Sam wygląd auta nie jest jednak zaskoczeniem. Wszyscy, którzy widzieli już nowego Boxtera, mogli przypuszczać, czego można się spodziewać. Standardowy model Caymana ma 2,7 litrową jednostkę o mocy 275 KM i pierwsze 100 km/h osiąga w ciągu 5,1 sekundy. Dostępna będzie także wersja S z silnikiem o pojemności 3,4 litra, wyposażona w 325 KM, która od podstawowego Caymana jest szybsza o 0,7 sekundy.

Cayman ma również szerszy rozstaw osi od poprzednika, co wespół z niskim środkiem ciężkości sprawia, że w slalomie i na zakrętach zachowuje się jak olimpijski narciarz. Obejrzyjcie film:


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Źródło: autoblog.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze