Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Niech moc będzie z Wami – filozofia według Hennessey

Stara prawda Tao głosi, że najwięcej sensu jest tam, gdzie nie ma sensu. Być może wyznawcami tej filozofii są konstruktorzy i inżynierowie od Hennessey, którzy postanowili jeszcze bardziej odświeżyć Venom GT. Spuszczony ze smyczy potwór będzie straszył teraz podwójnie: swoją ogromną mocą silnika 1500 KM (wcześniej miał ‘tylko’ 1217 KM) i marchewkowym kolorem.

Za taką moc ma odpowiadać 7,0 – litrowy silnik Twin-Turbo V8. Klient otrzyma też do dyspozycji 7 – biegową przekładnię automatyczną z manetkami w kierownicy, dzięki czemu wolną lewą nogą będzie mógł swobodnie wybijać rytm przeboju Big Dance ‘Gaz Gaz’, podśpiewując go sobie a cappella. A dlaczego a cappella? Venom GT zamierza oferować najlepszy stosunek mocy do masy, dlatego całkiem możliwe, że rozbudowany sprzęt grający nie będzie dostępny w standardzie;)

Nowe reflektory i przedni zderzak, zmodyfikowane drzwi i całkiem ciekawy wizualnie kształt dachu  – to zewnętrzne modyfikacje dokonane przez Hennessey na rok 2013. Obejrzyjcie zdjęcia:


Targi motoryzacyjne ProfiAuto Show 2019

  

W 2013 roku Bugatti Veyron planuje zaprezentować monstrum z silnikiem 1600 KM, teraz Hennessey. Ciekawe, kto jeszcze. Zapowiada się ciekawa (choć może nie do końca sensowna) rywalizacja.

Źródło: teamspeed.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Targi motoryzacyjne w 2019 roku, na których nie może Cię zabraknąć! >>

Komentarze