Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Obiekt pożądania: Toyota GT86

Każda reklama auta jest o pożądaniu, nawet jeśli nie mówi tego wprost. Spot Toyoty GT86 (pisaliśmy o niej w kontekście testu łosia tutaj) nie kryje się z tym w ogóle. To na jej widok – my mężczyźni – mamy wpadać w dziką radość i cieszyć się jak człowiek pierwotny po upolowaniu pterodaktyla na obiad. To ona ma budzić w nas ukryte instynkty, wyzwalać nieokiełznane emocje, a nawet pasję do naturyzmu. Przede wszystkim jednak ma powodować zazdrość naszych kobiet – Toyota GT86 stawia się bowiem w roli ‘tej drugiej’. I wygrywa tę rywalizację.

Drogie Panie, jakbyście zareagowały, gdyby Wasz mąż, chłopak, konkubent sprawił sobie sportową furę, nie patrząc na domowy budżet i nie licząc się z Waszym zdaniem? Wybaczyłybyście mu czy wygoniły go z domu i zaryglowały drzwi?

Zanim odpowiecie sobie na to pytanie, obejrzyjcie klip Toyoty GT86:

 

Źródło: youtube


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze