Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Coś więcej niż traktor

Blendersi zaśpiewali kiedyś piosenkę o tym, jak to kupili czarny ciągnik o pojemności dwa czterysta;) Kilku pomysłowych rolników z mroźnej Skandynawii zamiast o tym śpiewać, taki ciągnik sobie po prostu skonstruowało.

Silnik od Volvo 240 turbo + samozaparcie sprawiły, że powstało monstrum, które może być postrachem niejednej wsi. Nazywa się niewinnie ‘Terror’ i wyrywa darń przy hamowaniu. Pole orze z szybkością francuskiego TGV a palenie gum pod stodołą to dla niego żaden wyczyn. Samo przyspieszenie też ma imponujące. Wszystko to przy 157 koniach, co wobec takiego Johna Deere’a 8530, który ma ich aż 325, musi budzić respekt. Obejrzyjcie film:

 

Sprawdziłby się przy wykopkach?;)


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Źródło: autoblog.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze