Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Porsche Centro 911

Być może właściciel białego Porsche 911 Carrera S cabrio: a. nie lubił jeździć z żoną po swojej prawicy, b. z nikim nie lubił jeździć, c. miał do zagospodarowania 85 tysięcy dolarów i nie bardzo wiedział, co z nimi zrobić – fakt jest taki, że pewnego pięknego dnia postanowił zdemontować siedzenie pasażera, a firma Trinity Motorsports Group, której dewizą jest spełnianie marzeń bez względu na ich ekstrawagancje, przychyliła się do jego prośby.

Po 9 miesiącach pracy Porsche 911 z klasycznie zamontowanymi siedzeniami zostało przekształcone w Porsche 911 z jednym centralnie ustawionym siedzeniem jak w McLarenie F1 (symboliczne 2 tylne siedzenia zostały zachowane). Cała operacja wiązała się, co jest logiczne, z równoczesnym przesunięciem kierownicy i pedałów gazu i hamulca bardziej na prawo oraz dopasowaniem do tego deski rozdzielczej, tak by nadal zachowała swój oryginalny wygląd.

Według chłopców z TMG w tak przerobionym Porsche człowiek czuje się jak w samochodzie wyścigowym, co samo w sobie musi być przyjemnym uczuciem. Wygląda dość osobliwie:


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Co sądzicie o takiej przeróbce?;)

Źródło: autoblog.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze