Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Serwis klimatyzacji – wymiana czynnika

Podczas ostatnich ciepłych dni tego roku jest jak chłodna bryza znad Adriatyku. Schładza nie tylko wnętrze auta, ale i nasz układ sterowania, czyli mózg. Filtruje myśli, wpływa na dobre samopoczucie i sprawia, że przychylniejszym okiem patrzymy zza szyby na ten ‘najlepszy z możliwych światów’. Klimatyzacja. Najczęściej wymawiane słowo w miesiącach letnich zaraz po ‘pić’ i tym na ‘k’, o którym profesor Miodek powiedział, że jest jedynym słowem na świecie zawierającym całą gamę uczuć.

Prezentowany materiał filmowy to początek cyklu, który jest poświęcony kontroli i serwisowaniu klimatyzacji, a zbliżająca się powoli zima to dobry czas, by o tym pomyśleć. Zapraszamy:


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze