Twój blog motoryzacyjny

Przepis na bezpieczny pościg

Jaki jest najlepszy przepis na pościg samochodowy, w dodatku taki, który jest całkowicie bezpieczny? Kilka szybkich samochodów, kilka nie tak szybkich, ale ‘dających radę’ aut policyjnych, helikopter, wąskie uliczki wydzielone w miejskiej przestrzeni publicznej, przeszkody z kartonów i koniecznie stragan z owocami (to nic, że miniaturowy a owoce sztuczne). Nie może zabraknąć też podkładu muzycznego z realistycznym brzmieniem silników i piskami opon, akrobatycznych skoków i efektownych kraks. Za to już kierowca-kaskader nie jest wcale potrzebny. Voila – przepis mamy gotowy.

Nigdy nielegalny wyścig uliczny nie był tak bardzo legalny, jak ten na poniższym filmie. Wszyscy miłośnicy aut RC (z ang. remote control), czyli zdalnie sterowanych modeli – ‘palec pod budkę’ !

Źródło: youtube


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze