Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Skoda Rapid wczoraj i dziś

Podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu została pokazana nowa Skoda Rapid. Samochód  trafi do sprzedaży w Polsce z początkiem listopada i zapewne, zważywszy na ugruntowaną pozycję i popularność marki, znajdzie wielu nabywców. Cena najtańszej wersji ma nie przekraczać 50 000 zł, a gama silników rozciąga się pomiędzy pięcioma jednostkami benzynowymi i dwoma wysokoprężnymi.

Eckhard Scholz, członek Zarządu Skody, mówi, że ‘jest to samochód, który już na pierwszy rzut oka daje jasne, precyzyjne, świeże i emocjonalne wrażenie’. Jeśli ktoś z Was jeszcze nie miał okazji doznać tego ‘emocjonalnego wrażenia’, to zapraszamy na film:

 

Osobiście mamy jednak wrażenie, że słowa pana Scholza na temat nowej Rapid bardziej pasują do tej z 1935 roku. Powstały wtedy (w zaledwie 4 egzemplarzach) model Rapid Six Coupe typ 910 był prawdziwym powiewem świeżości i oryginalności, czego chyba nie można do końca powiedzieć o jej współczesnej wersji. Skoda Rapid sprzed 77 lat wyglądała tak:


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Bardzo ładna, czy tylko ładna? 🙂

Źródło: skoda-auto.pl


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze