Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Ken Block i jego show

Miało być dzisiaj o najchętniej oglądanych reklamach moto w serwisie youtube. Będzie tylko o jednej – za to szczególnej i wyróżniającej się oryginalnością na tle nudnych klipów, wśród których Kia Soul z rapującymi chomikami zajmuje wysokie miejsce na pudle.

Pamiętacie scenę z Pulp Fiction, w której Uma Thurman po wciągnięciu nosem ‘ kreski śniegu’ odleciała? Poniższy film wciąga się nie tyle nosem, co wszystkimi zmysłami. Ten długi spot, który do końca spotem nie jest, nie reklamuje też auta, tylko ubiór do sportów ekstremalnych i znaną w USA markę butów (czy może już wiecie o jaka firmę chodzi?), wprowadza w przyjemny dla ciała i ducha błogostan, a być może nawet otwiera trzecie oko;)

Wszystko to za sprawą jednej osoby. Wyjątkowej i ekstremalnej w swoich poczynaniach. Jego imię i nazwisko brzmi Ken Block – jeśli nie znaliście tego gościa, to posypcie głowę popiołem, zanurzcie się wygodnie w fotelu i  przetrzyjcie zakurzone okulary przed seansem.

Bohater: Ken Block – kierowca rajdowy i założyciel firmy DC Shoes oraz 650 – konna Fiesta
Miejsce akcji: San Francisco


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze