Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Toyota Verso 2013

W 2013 roku ma pojawić się odświeżona po faceliftingu Toyota Verso. Zmiany mają dotyczyć m.in. nowych reflektorów, świateł w technologii LED i inaczej wyprofilowanego zderzaka. Kiedy spoglądam na te drobne zewnętrzne korekty, przypomina mi się pewien film o człowieku, który miał piękne wnętrze, ale zdeformowaną twarz. Mam nadzieję, że wnętrze Toyoty Verso okaże się równie piękne jak wnętrze bohatera owego filmu, bo co do ‘twarzy’, nie mam już złudzeń.

‘Chirurdzy’, którzy przeprowadzili operację Verso – albo robili nadgodziny, albo dzień wcześniej łączyli różne alkohole w złych proporcjach, czego jak wiadomo robić się nie powinno. Teraz Verso z nowym nosem ma szansę zostać product placement w jakiejś brzydkiej bajce dla dzieci, a być może, przy dużym szczęściu, zagrać mały epizod w nowoczesnej interpretacji opowieści o Quasimodo, który też wyglądem specjalnie nie grzeszył.

Zobaczcie film i wyraźcie swoje zdanie:


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


 

Jeśli chodzi o samo wnętrze – Toyota zapewnia, że będzie większy wybór tapicerek, milsze w dotyku materiały, bardziej intuicyjne rozwiązania dotyczące podświetleń, a w bogatszych wersjach m.in. nie zabraknie skórzanych wykończeń. Koncern planuje sprzedać 50 000 aut tego modelu w Europie w 2013 roku. Czy im się to powiedzie? Zobaczymy.

Źródło: autoblog.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze