Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Honda N600 – miłość na całe życie

Tim Mings jest chyba największym na tej planecie miłośnikiem samochodu Honda N600. Darzy ją miłością szczerą i całkowicie bezgraniczną. Każdego dnia ocala ten model od zapomnienia, restaurując kolejne egzemplarze, i już za to powinno mu się postawić pomnik. Przy tym jest to facetem, z którym chciałoby się pójść na piwo i pogadać o samochodach. A wiedzę ma niesamowitą, szczególnie na temat Hondy N600, której jest wierny od kilkudziesięciu lat.


Targi motoryzacyjne ProfiAuto Show 2019

  

Trzeba wspomnieć, że ten gość to jedyny na świecie w pełni wykwalifikowany mechanik zajmujący się wyłącznie tym modelem Hondy. Jest posiadaczem ponad 300 tych małych kompaktowych aut i ogromnej ilości rozmaitych części. W jego kolekcji na wyróżnienie zasługuje pierwsza Honda N600 sprzedana w USA. O takich ludziach w Teleexspresie mówi się ‘pozytywnie zakręcony’. My chylimy czoła (chapeau bas!) i prezentujemy krótki film o pasji Tima:

 

A jak Wam się podoba to autko?

Źródło: autoblog.com

 


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Targi motoryzacyjne w 2019 roku, na których nie może Cię zabraknąć! >>

Komentarze