Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Honda N600 – miłość na całe życie

Tim Mings jest chyba największym na tej planecie miłośnikiem samochodu Honda N600. Darzy ją miłością szczerą i całkowicie bezgraniczną. Każdego dnia ocala ten model od zapomnienia, restaurując kolejne egzemplarze, i już za to powinno mu się postawić pomnik. Przy tym jest to facetem, z którym chciałoby się pójść na piwo i pogadać o samochodach. A wiedzę ma niesamowitą, szczególnie na temat Hondy N600, której jest wierny od kilkudziesięciu lat.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Trzeba wspomnieć, że ten gość to jedyny na świecie w pełni wykwalifikowany mechanik zajmujący się wyłącznie tym modelem Hondy. Jest posiadaczem ponad 300 tych małych kompaktowych aut i ogromnej ilości rozmaitych części. W jego kolekcji na wyróżnienie zasługuje pierwsza Honda N600 sprzedana w USA. O takich ludziach w Teleexspresie mówi się ‘pozytywnie zakręcony’. My chylimy czoła (chapeau bas!) i prezentujemy krótki film o pasji Tima:

 

A jak Wam się podoba to autko?

Źródło: autoblog.com

 


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze