Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Ponad 120 uderzeń na minutę, czyli migotanie przedsionków podczas jazdy Lexusem.

Czy wiedzieliście, że serce człowieka bije ze średnią częstotliwością 60 – 80 uderzeń na minutę? W nocy trochę zwalnia, by w ciągu dnia przyspieszyć. Czasem jednak przyspiesza z szybkością światła i wariuje jak dzwony kościelne w czasie potopu szwedzkiego. Zdarza się to najczęściej, kiedy wykonujemy jakiś duży wysiłek fizyczny, kopiemy rów melioracyjny za domem, kłócimy się z teściową, czy przeżywamy chwile szczęścia, gdy uda nam się bez problemu znaleźć miejsce parkingowe pod dyskontem Biedronki.

Serce przyspiesza także gwałtownie podczas jazdy najnowszym Lexusem GS Hybrid, co udowadniają specjaliści z kraju słynącego z sake, sushi i groźnych samurajów. Przyspiesza wtedy do ponad 120 uderzeń na minutę. Zobaczcie sami:


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


 

Na marginesie: zastanawiamy się, czy oferta Lexusa GS Hybrid jest skierowana do klientów, którym brakuje adrenaliny? Czy nasi skośnoocy bracia z Kraju Kwitnącej Wiśni chcą tą reklamą pokazać, że hybryda Lexusa również ładnie prezentuje się wchodząc w wiraż i przy okazji potrafi palić gumy? Bo samo autko, mamy takie wrażenie, wygląda doskonale, jest niesamowicie piękne i jednocześnie… całkowicie nijakie. Uważacie inaczej? Co Wy sądzicie o hybrydach?

ps. I pytanie za 100 punktów – dlaczego kierowca jedzie w kasku? 😉

Źródło: youtube


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze