Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Alfa Romeo Orazio Satta

Alfa Romeo. Ma piękna nazwę, długą tradycję i tak pociągającą linie nadwozia, że użycie wobec niej przymiotnika ‘sexy’ jest jak najbardziej na miejscu. Posiada wiele przymiotów, które predestynują ją wręcz do rywalizacji z autami typy Audi, BMW, czy Mercedes. Dlaczego zatem tak się nie dzieje?

Częściowo jest to spowodowane decyzjami szefa koncernu Fiat, Sergio Marchione, który odłożył ponowne wejście Alfy Romeo na rynek amerykański i przystopował wiele projektów, w tym wymianę modelu 159. Przyczyniły się do tego niskie wyniki sprzedaży koncernu i ogólny kryzys na rynku samochodowym.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Nie brakuje jednak miłośników Alfy Romeo szukających wyjścia z istniejącego impasu. Należy do nich włoski stylista Marco Procaccini, który przedstawił swoją wizję rozwoju marki, a efekt jego pomysłów możemy oglądać na poniższym filmie. Projekt auta został nazwany Orazio Satta (na cześć zasłużonego inżyniera Alfy Romeo) i ma być włoską odpowiedzią na modele Audi A7 Sportback, BMW serii 6 Gran Coupe i Mercedes CLS.

Podoba Wam się?

                                                                                                                                                                                                                  Źródło: carscoop.blogspot.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze