Twój blog motoryzacyjny

Przecinarka i spawarka GYS

„Gdy ściskam w dłoni sprzęt spawalniczy, wtedy nie umiem myśleć o niczym, jak tylko trwale łączyć metale, spawam na oślep w obłędnym szale” – śpiewali kiedyś T-raperzy znad Wisły. Zapewne wszyscy, którzy mieli do czynienia ze spawarką firmy Gys, nawet jeśli nie znają kawałka wykonywanego przez Sławomira Szczęśniaka i Grzegorza Wasowskiego, czują podobnie. Spawarka firmy Gys to coś więcej niż spawarka – to superspawarka. Dla siedzących w temacie nie trzeba nic więcej dodawać. Zerknijcie na poniższy film, na którym prezentowana jest jeszcze przecinarka – ona również ‘daje radę’:

ps. mała dygresja: kiedyś przeczytałem w sieci, że po seansie amerykańskiego horroru „Teksańska masakra piłą mechaniczną” w całej Ameryce wzrosła nagle sprzedaż podobnej piły. Tak sobie po cichu myślę, co by to było, gdyby ktoś nakręcił horror ze spawarką Gys w roli tytułowej 😉 Póki co, tak się nie stało. Spawarka i bez tego radzi sobie świetnie. Swoją drogą to czasem trudno mi zrozumieć motywy ludzkiego postępowania…;)

 


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze