Twój blog motoryzacyjny

Program motoryzacyjny ProfiAuto [Odcinek 1]

Alfred Hitchcock mawiał, że film powinien zaczynać się od trzęsienia ziemi, potem zaś napięcie ma nieprzerwanie rosnąć. W pełni się z tym zgadzamy. Podobną zasadę chcielibyśmy zastosować wobec nowego moto programu, który będzie pojawiał się cyklicznie, raz w miesiącu, na łamach naszego bloga (zatem jest to nasz debiut podwójny!).

Na dobry początek przedstawiamy relacje z jazdy trzema samochodami, które napięcie wpisane mają w swoje DNA, a małe trzęsienia ziemi wywołują za każdym razem, gdy pojawiają się na ulicy: Mitsubishi Lancer Evo i Ford Mustang (w części pierwszej) oraz Lotus (w części drugiej).

Zapraszamy do oglądania!


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze