Twój blog motoryzacyjny

Magia Lamborghini

Gallardo, Aventador, czy Murcielago to słowa, które mają szczególne brzmienie dla miłośników motoryzacji. I dużą moc sprawczą. Wierzymy, że powtarzanie ich w wyobraźni w sytuacjach kryzysowych poprawia samopoczucie, łagodzi niestrawność i niweluje efekt dnia poprzedniego. Jeśli stoicie w sobotni poranek w niekończącej się kolejce do sklepu mięsnego, wizualizacja 700 konnego czerwonego Aventadora sprawi, że czas zacznie płynąć szybciej, a ekspedientka za ladą, kiedy już do niej dotrzecie, wyda Wam się ponętna niczym Kim Basinger przed liftingiem z filmu ‘9 i 1/2 tygodnia’.

Lamborghini to jednak nie tylko świetne samochody sportowe ( nie będziemy się spierać z tymi, którzy uważają, że Ferrari jest lepsze, ponieważ mamy słabość do obu marek ). Pod marką Lamborghini Trattori produkowane są również, i to znacznie dłużej od samochodów, bo od 1947 roku, bardzo znane i cieszące się dużą renomą ciągniki rolnicze.

A tak oto wygląda reklama ciągnika Lamborghini:

Magia Lamborghini

Podoba Wam się?

Źródło zdjęcia: http://www.facebook.com/blogoslawiony


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze