Twój blog motoryzacyjny

Limuzyna Dacia Duster + moto psychotest

Gdyby żył Nicolae Ceausescu, to pewnie jeździłby właśnie taką Dacią. Ta dosyć dziwna/nietypowa/szalona wersja Dacii Duster to owoc pracy 23 rumuńskich studentów, którzy w ramach projektu inżynieryjnego Renault Technologie Roumanie, zwiększyli jej rozmiary o ponad 5 metrów.

Złośliwi powiedzą, że jest to teraz idealna platforma do przemieszczania się dla cygańskiego taboru, który dzięki temu pojazdowi nie musi już dłużej koczować pod gołym niebem. Trzeba jednak przyznać, że samochód prezentuje się nie najgorzej i jest nieźle wyposażony: skóropodobne siedzenia, TV i tablety to tylko nieliczne elementy wpływające na komfort podróżujących tą, bądź co bądź, wyróżniającą się na ulicy Dacią Duster.

Zerknijcie na zdjęcia, obejrzyjcie film, a następnie rozwiążcie krótki moto psychotest, który powie Wam więcej o Waszych preferencjach motoryzacyjnych i nie tylko. Zapraszamy do zabawy. Z przymrużeniem oka 😉

Dacia

Dacia

Dacia 2

Dacia Dacia

Pytania:

1. Z czym najbardziej kojarzy Ci się limuzyna Dacia Duster?

a. z aluminiowym hot dogiem na kołach – 1 punkt

b. ze smacznym aluminiowym hot dogiem na kołach – 2 punkty

c. z niczym mi się nie kojarzy (czytaj: nie lubię hot dogów) – 3 punkty

2. Czy uważasz, że takie powiększenie rozmiarów ma sens?

a. tak – każde powiększenie rozmiarów ma sens, a dowiodła tego między innymi Pamela Anderson powiększając sobie biust – 1 punkt

b. nie – nie każde powiększenie rozmiarów ma sens, a dowiodła tego między innymi Pamela Anderson powiększając sobie biust – 2 punkty

c. nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem – 3 punkty

3. Gdzie najchętniej pojechałbyś przedłużoną wersją Dacii Duster?

a. na wesele szwagra do Biłgoraju – 1 punkt

b. w podróż życia do Transylwanii – 2 punkty

c. nigdzie – zamieszkałbym w jej luksusowym wnętrzu niczym Michał Drzymała w swoim wozie, a za ściągnięte alusy kupiłbym sobie pół świni – 3 punkty

Rozwiązanie moto psychotestu:

Od 3 do 4 punktów:

Nie mamy pojęcia dlaczego, ale chyba nie podoba Ci się prezentowana limuzyna Dacii Duster. Czyżbyś był fanem aut spod znaku trójramiennej gwiazdy, na wakacje jeździł do Stuttgartu, a zamiast hot dogów preferował białą kiełbasę Weisswurste?

Od 5 do 6 punktów:

Wyczuwamy ironię w Twoich wyborach. Z pewnością jesteś dystyngowanym miłośnikiem angielskich aut, nosisz się z wyższością, cechują Cię nietypowe gusta kulinarne i masz specyficzne poczucie humoru, którego nikt nie rozumie.

Od 7 punktów w górę:

Prawdopodobnie motoryzacja nie jest jakimś Twoim wielkim hobby, bo na co dzień masz zupełnie inne zajęcia. Lubisz za to dobrze zjeść, a jedyne powiększenie, które według Ciebie byłoby sensowne, to powiększenie hektara Twojego pola do dwóch. Póki co, nic nie możesz poradzić, ponieważ szwagier nie chce Ci odsprzedać nawet jednego ara.

Źródło: autoblog.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze