Twój blog motoryzacyjny

„Star” – Clive Owen i Madonna promują BMW

W zasadzie powinienem napisać tylko dwa słowa: Guy Ritchie – twórca klipu i postawić kropkę. Napiszę jeszcze jedno: Madonna. Tej pani chyba nikomu przedstawiać nie trzeba, znają ją nawet Pigmeje z plemienia Koya, którzy nie znają nikogo poza plemieniem Koya.

madonna-w-reklamie-bmw

I to wszystko, spytacie? Nie, należy jeszcze koniecznie wymienić Clive Owena, brytyjskiego aktora, który za kółkiem wygląda trochę jak James Dean tylko 20 lat później. Płeć piękna, a mamy nadzieje, że czytają i oglądają nas również panie, z pewnością zauważy jego obecność.

A co z samochodem? W końcu to reklama auta, i to nie byle jakiego – zwrócicie mi uwagę i będziecie mieli rację. Faktycznie, dla porządku formalnego wypadałoby wspomnieć jeszcze o występie BMW. Niemiecka gwiazda z Monachium świeci jak zawsze, ale jest to światło odbite. Pomimo predyspozycji do odgrywania pierwszych skrzypiec, BMW staje się tutaj dopełnieniem do znakomitego filmowego klimatu jaki wyczarowała Madonna z Owenem pod batutą maestro Guy’a Ritchiego.

Źródło: youtube


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze